| Osa numero | 1172L SL005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/30 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.161" (4.09mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Slate |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 300V |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 75°C |
| Käyttö | Communication, Control |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.028" (0.70mm) |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 22AWG GRN 3.28'
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: EVAL BOARD HMC624ALP4
Varastossa: 45
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: BOARD EVAL HMC631LP3E
Varastossa: 15
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: BOARD EVAL ATTENUATOR HMC624
Varastossa: 0