| Osa numero | ATS-EXL2-254-R0 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Top Mount |
| Paketti jäähdytetty | - |
| Kiinnitysmenetelmä | Adhesive |
| Muoto | Rectangular, Fins |
| Pituus | 10.000" (254.00mm) |
| Leveys | 3.937" (100mm) |
| Halkaisija | - |
| Korkeus alas (korkeus) | 0.790" (20.00mm) |
| Power Dissipation @ Lämpötilan nousu | - |
| Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta | - |
| Lämpöresistanssi @ Natural | - |
| materiaali | Aluminum |
| Materiaali viimeistely | - |
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK AL6063 288X188X16.5MM
Varastossa: 68
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK AL6063 254X100X27MM
Varastossa: 64
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK AL6063 254X100X20MM
Varastossa: 60
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK AL6063 300X15X6MM
Varastossa: 5
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK AL6063 300X13.9X25MM
Varastossa: 35
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK AL6063 300X80X30MM
Varastossa: 26
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK AL6063 254X100X10MM
Varastossa: 132
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK AL6063 300X14X16MM
Varastossa: 1
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK AL6063 300X6X8MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: MAXFLOW HEAT SINK BLK T412
Varastossa: 0