| Osa numero | ATS-CPX035035010-147-C2-R0 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Top Mount |
| Paketti jäähdytetty | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Kiinnitysmenetelmä | Push Pin |
| Muoto | Square, Fins |
| Pituus | 1.378" (35.00mm) |
| Leveys | 1.378" (35.00mm) |
| Halkaisija | - |
| Korkeus alas (korkeus) | 0.394" (10.00mm) |
| Power Dissipation @ Lämpötilan nousu | - |
| Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta | 13.52°C/W @ 100 LFM |
| Lämpöresistanssi @ Natural | - |
| materiaali | Aluminum |
| Materiaali viimeistely | Blue Anodized |
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK 30X30X15MM L-TAB CP
Varastossa: 82
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK 30X30X10MM R-TAB CP
Varastossa: 40
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK 30X30X10MM L-TAB CP
Varastossa: 27
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK 30X30X15MM L-TAB CP
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK 30X30X10MM L-TAB CP
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK 30X30X10MM R-TAB CP
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK 30X30X15MM L-TAB CP
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK 30X30X15MM R-TAB CP
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK 30X30X10MM L-TAB CP
Varastossa: 0
Valmistaja: Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus: HEATSINK 30X30X10MM R-TAB CP
Varastossa: 0