Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-55450W-C0-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-55450W-C0-R0
Osa numero
ATS-55450W-C0-R0
Kuvaus
HEATSINK 45X45X24.5MM W/OUT TIM
Advanced Thermal Solutions Inc
    4.16300/pcs
  • 10 pcs
    4.16300/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-55450W-C0-R0
Osan tila Active
Tyyppi Top Mount
Paketti jäähdytetty BGA
Kiinnitysmenetelmä Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Muoto Square, Pin Fins
Pituus 1.772" (45.0mm)
Leveys 1.772" (45.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.964" (24.50mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 2.3°C/W @ 200 LFM