Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-55450R-C1-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-55450R-C1-R0
Osa numero
ATS-55450R-C1-R0
Kuvaus
HEAT SINK 45MM X 45MM X 19.5MM
Advanced Thermal Solutions Inc
    4.02500/pcs
  • 10 pcs
    3.91800/pcs
  • 25 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-55450R-C1-R0
Osan tila Active
Tyyppi Top Mount
Paketti jäähdytetty BGA
Kiinnitysmenetelmä Thermal Tape, Adhesive (Included)
Muoto Square, Pin Fins
Pituus 1.772" (45.0mm)
Leveys 1.772" (45.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.768" (19.50mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 3.0°C/W @ 200 LFM