Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-52375B-C0-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-52375B-C0-R0
Osa numero
ATS-52375B-C0-R0
Kuvaus
HEATSINK 37.5X37.5X7.5MM W/O TIM
Advanced Thermal Solutions Inc
    3.09000/pcs
  • 10 pcs
    3.00900/pcs
  • 25 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-52375B-C0-R0
Osan tila Active
Tyyppi Top Mount
Paketti jäähdytetty BGA
Kiinnitysmenetelmä Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Muoto Square, Angled Fins
Pituus 1.476" (37.50mm)
Leveys 1.476" (37.50mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.295" (7.50mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 4.9°C/W @ 200 LFM