Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-20H-63-C3-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-20H-63-C3-R0
Osa numero
ATS-20H-63-C3-R0
Kuvaus
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412
Advanced Thermal Solutions Inc
    3.00200/pcs
  • 10 pcs
    3.00200/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-20H-63-C3-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 1.575" (40.01mm)
Leveys 1.575" (40.01mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.790" (20.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 12.42°C/W @ 100 LFM