Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-20F-09-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-20F-09-C2-R0
Osa numero
ATS-20F-09-C2-R0
Kuvaus
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.85500/pcs
  • 10 pcs
    2.85500/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-20F-09-C2-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 1.772" (45.00mm)
Leveys 1.772" (45.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.790" (20.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 10.58°C/W @ 100 LFM