Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-20D-177-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-20D-177-C2-R0
Osa numero
ATS-20D-177-C2-R0
Kuvaus
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.87350/pcs
  • 10 pcs
    2.87350/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-20D-177-C2-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 1.378" (35.00mm)
Leveys 1.378" (35.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.790" (20.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 6.21°C/W @ 100 LFM