Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-20B-75-C1-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-20B-75-C1-R0
Osa numero
ATS-20B-75-C1-R0
Kuvaus
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.32100/pcs
  • 10 pcs
    2.32100/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-20B-75-C1-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 0.984" (25.00mm)
Leveys 0.984" (25.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.790" (20.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 14.95°C/W @ 100 LFM