Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-20A-29-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-20A-29-C2-R0
Osa numero
ATS-20A-29-C2-R0
Kuvaus
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T766
Advanced Thermal Solutions Inc
    5.62700/pcs
  • 10 pcs
    5.62700/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-20A-29-C2-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 2.756" (70.00mm)
Leveys 2.756" (70.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.790" (20.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 7.57°C/W @ 100 LFM