Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-20A-155-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-20A-155-C2-R0
Osa numero
ATS-20A-155-C2-R0
Valmistaja
Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T766
Perhe
Lämpö - Lämmönesteet
Advanced Thermal Solutions Inc
    3.02950/pcs
  • 10 pcs
    3.02950/pcs
  • 30 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-20A-155-C2-R0
Osan tila Active
Tyyppi Top Mount
Paketti jäähdytetty Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Kiinnitysmenetelmä Push Pin
Muoto Square, Fins
Pituus 1.575" (40.01mm)
Leveys 1.575" (40.01mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.790" (20.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 5.37°C/W @ 100 LFM