Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-16H-25-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-16H-25-C2-R0
Osa numero
ATS-16H-25-C2-R0
Kuvaus
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766
Advanced Thermal Solutions Inc
    4.34200/pcs
  • 10 pcs
    4.34200/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-16H-25-C2-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 2.362" (60.00mm)
Leveys 2.362" (60.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.984" (25.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 6.26°C/W @ 100 LFM