Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-16F-25-C1-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-16F-25-C1-R0
Osa numero
ATS-16F-25-C1-R0
Valmistaja
Advanced Thermal Solutions Inc.
Kuvaus
HEATSINK 60X60X25MM XCUT
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Lämpö - Lämmönesteet
Advanced Thermal Solutions Inc
    3.43350/pcs
  • 10 pcs
    3.43350/pcs
  • 30 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-16F-25-C1-R0
Osan tila Active
Tyyppi Top Mount
Paketti jäähdytetty Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Kiinnitysmenetelmä Push Pin
Muoto Square, Fins
Pituus 2.362" (60.00mm)
Leveys 2.362" (60.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.984" (25.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 6.25°C/W @ 100 LFM