Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-15D-13-C3-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-15D-13-C3-R0
Osa numero
ATS-15D-13-C3-R0
Kuvaus
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.88250/pcs
  • 10 pcs
    2.88250/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-15D-13-C3-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 1.969" (50.00mm)
Leveys 1.969" (50.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.590" (15.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 13.78°C/W @ 100 LFM