Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-12H-210-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-12H-210-C2-R0
Osa numero
ATS-12H-210-C2-R0
Kuvaus
HEATSINK 70X70X12MM XCUT T766
Advanced Thermal Solutions Inc
    4.88400/pcs
  • 10 pcs
    4.88400/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-12H-210-C2-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 2.756" (70.00mm)
Leveys 2.756" (70.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.472" (12.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 5.18°C/W @ 100 LFM