Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-12F-210-C1-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-12F-210-C1-R0
Osa numero
ATS-12F-210-C1-R0
Kuvaus
HEATSINK 70X70X12MM XCUT
Advanced Thermal Solutions Inc
    3.76350/pcs
  • 10 pcs
    3.76350/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-12F-210-C1-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 2.756" (70.00mm)
Leveys 2.756" (70.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.472" (12.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 5.17°C/W @ 100 LFM