Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-10D-11-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-10D-11-C2-R0
Osa numero
ATS-10D-11-C2-R0
Kuvaus
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.84600/pcs
  • 10 pcs
    2.84600/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-10D-11-C2-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 1.969" (50.00mm)
Leveys 1.969" (50.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 18.78°C/W @ 100 LFM