Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-10D-01-C1-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-10D-01-C1-R0
Osa numero
ATS-10D-01-C1-R0
Kuvaus
HEATSINK 40X40X10MM XCUT
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.27400/pcs
  • 10 pcs
    2.27400/pcs
  • 30 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-10D-01-C1-R0
Osan tila Active
Tyyppi Top Mount
Paketti jäähdytetty Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Kiinnitysmenetelmä Push Pin
Muoto Square, Fins
Pituus 1.575" (40.01mm)
Leveys 1.575" (40.01mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 21.9°C/W @ 100 LFM