Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-10B-79-C1-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-10B-79-C1-R0
Osa numero
ATS-10B-79-C1-R0
Kuvaus
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB
Advanced Thermal Solutions Inc
    2.28350/pcs
  • 10 pcs
    2.28350/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-10B-79-C1-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 1.181" (30.00mm)
Leveys 1.181" (30.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 26.32°C/W @ 100 LFM