Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-10B-129-C3-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-10B-129-C3-R0
Osa numero
ATS-10B-129-C3-R0
Kuvaus
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412
Advanced Thermal Solutions Inc
    3.39650/pcs
  • 10 pcs
    3.39650/pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-10B-129-C3-R0
Muoto Square, Fins
Pituus 2.362" (60.00mm)
Leveys 2.362" (60.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.394" (10.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 8.71°C/W @ 100 LFM