Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit AIML-1206-R68K-T
Abracon LLC AIML-1206-R68K-T
Osa numero
AIML-1206-R68K-T
Valmistaja
Abracon LLC
Kuvaus
FIXED IND 680NH 150MA 650 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Abracon Corporation
Abracon Corporation
Tuoteparametri
Osa numero AIML-1206-R68K-T
Osan tila Active
Tyyppi Multilayer
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 680nH
Toleranssi ±10%
Nykyinen arvostelu 150mA
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 650 mOhm Max
Q @ Freq 35 @ 25MHz
Taajuus - itsestään resonanssi 120MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Taajuus - testi 25MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 1206 (3216 Metric)
Toimittajan laitepaketti 1206
Koko / ulottuvuus 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.055" (1.40mm)