Koti Tuoteseloste Liittimet, Liitännät Taustalevyt - kotelot MP2-HS024-41
3M MP2-HS024-41
Osa numero
MP2-HS024-41
Valmistaja
3M
Kuvaus
CONN SHROUD 2-FB 24POS 4ROW
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Taustalevyt - kotelot
3M
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MP2-HS024-41
Osan tila Obsolete
Liittimen tyyppi Shroud for Male Pins
Liittimen tyyli Backplane
Sijoitusten määrä 24
Piki 0.079" (2.00mm)