| Osa numero | 9705 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Nauhan tyyppi | Adhesive Transfer |
| tarttuva | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Taaksepäin, Carrier | Carrier - Polyester, Liner - Polycoated Kraft |
| Paksuus | 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) |
| Paksuus - Liima | 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) |
| Paksuus - Taaksepäin, kantaja | 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) |
| Leveys | 4.00" (101.60mm) 1/3' |
| Pituus | 108' (32.9m) 36 yds |
| Väri | - |
| Käyttö | Electrical Bonding |
| Lämpötila-alue | - |
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: PWR SUPPLY 100-240VAC TO 24VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: AC/DC ADAPTER
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: QX PWR SPPLY CBLE M12 PLUG1.3M
Varastossa: 0