
sl power electronics designs, manufactures and markets internal and external power supplies for medical, communications, computer peripheral and industrial electronic oems. the company is a global leader in the development of ac/dc and dc/dc standard, modified and custom power supplies.
| Numero de parte | MW173KB1503B01 |
|---|---|
| Estado de la pieza | Not For New Designs |
| Región utilizada | North America |
| Formar | Wall Mount |
| Tipo de entrada | Fixed Blade |
| Voltaje - Entrada | 100 ~ 240 VAC |
| Voltaje - Salida | 15V |
| Corriente - Salida (Máx) | 2A |
| Potencia (vatios) | 30W |
| Sin consumo de energía de carga | 500mW (Max) |
| Polarización | Positive Center |
| Aplicaciones | Medical |
| Eficiencia | Level IV |
| Temperatura de funcionamiento | 0°C ~ 40°C |
| Conector de salida | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Tamaño / Dimensión | 3.74" L x 2.13" W x 1.26" H (95.0mm x 54.0mm x 33.0mm) |
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 20W
En stock: 267
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
En stock: 0
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC WALL MOUNT ADPTR 7.5V 23W
En stock: 0
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 23W
En stock: 0
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 27W
En stock: 0
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 27W
En stock: 120
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
En stock: 201
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
En stock: 231
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
En stock: 0
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
En stock: 0