
grayhill, inc. is a leading manufacturer of electronic components including, optical and mechanical encoders, rotary switches, joysticks, surface mount and thru-hole dip switches, rotary dip switches, toggle switches, standard & custom keypads, custom operator interface front panels, i/o modules, and mounting racks.
| Numero de parte | 90B02S |
|---|---|
| Estado de la pieza | Obsolete |
| Circuito | SPST |
| Numero de Posiciones | 2 |
| Valoración actual | 25mA |
| Voltaje | 24VDC |
| Tipo de actuador | Slide (Standard) |
| Nivel de actuador | Flush, Recessed |
| Material de contacto | Copper Alloy |
| Contacto final | Gold |
| Altura sobre el tablero | 0.195" (4.95mm) |
| Tipo de montaje | Through Hole |
| Estilo de terminación | PC Pin |
| Tono | 0.100" (2.54mm), Full |
| Lavable | Yes |
| Caracteristicas | Tape Seal |
Fabricante: Precision Design Associates, Inc
Descripción: 2.8 TOUCHSCREEN MODULE
En stock: 2
Fabricante: Precision Design Associates, Inc
Descripción: LCD TFT 480X272 4.3" CAP T/S
En stock: 0
Fabricante: Precision Design Associates, Inc
Descripción: TOUCHSCREEN MOD 4.3" TM4301
En stock: 0
Fabricante: Precision Design Associates, Inc
Descripción: 2.8TOUCHSCREEN MODULE-XMEGAA3BU
En stock: 24
Fabricante: Precision Design Associates, Inc
Descripción: TOUCHSCREEN MOD 3.5" TM3500
En stock: 4
Fabricante: Precision Design Associates, Inc
Descripción: TOUCHSCREEN MOD 7" TM7000
En stock: 0
Fabricante: Precision Design Associates, Inc
Descripción: TOUCHSCREEN MODULE TM4301B
En stock: 30