
grayhill, inc. is a leading manufacturer of electronic components including, optical and mechanical encoders, rotary switches, joysticks, surface mount and thru-hole dip switches, rotary dip switches, toggle switches, standard & custom keypads, custom operator interface front panels, i/o modules, and mounting racks.
| Numero de parte | 11K5020-KLAB |
|---|---|
| Estado de la pieza | Active |
| Estilo | Cylindrical |
| Tipo | Smooth |
| Tamaño del eje | 0.250" (6.35mm) |
| Diámetro | 1.575" (40.00mm) |
| Altura | 0.400" (10.16mm) |
| Indicador | Notch on Top |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
Fabricante: Grayhill Inc.
Descripción: KNOB PLASTIC .250 DIA BLACK
En stock: 85
Fabricante: Grayhill Inc.
Descripción: KNOB PLASTIC .250 DIA GRAY
En stock: 229
Fabricante: Grayhill Inc.
Descripción: KNOB PLASTIC .250 DIA BLACK
En stock: 56
Fabricante: Grayhill Inc.
Descripción: KNOB PLASTIC 1/4" DIA BLACK
En stock: 656
Fabricante: Grayhill Inc.
Descripción: KNOB PLASTIC 1.3" DIA GRAY
En stock: 20
Fabricante: Grayhill Inc.
Descripción: KNOB PLASTIC .157 DIA BLACK
En stock: 0
Fabricante: Grayhill Inc.
Descripción: KNOB PLASTIC .157 DIA GRAY
En stock: 128
Fabricante: Grayhill Inc.
Descripción: KNOB PLASTIC .157 DIA BLACK
En stock: 0
Fabricante: Grayhill Inc.
Descripción: KNOB PLASTIC .125 DIA BLACK
En stock: 0
Fabricante: Grayhill Inc.
Descripción: KNOB PLASTIC .125 DIA GRAY
En stock: 0