
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero de parte | VG-2 |
|---|---|
| Estado de la pieza | Active |
| Tamaño de tornillo | #6-32 |
| Diámetro de la cabeza | 0.565" (14.35mm) |
| Diámetro del orificio de montaje | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Altura de la cabeza | 0.031" (0.79mm) 1/32" |
| Material | Rubber |
| Color | Black |
Fabricante: EPSON
Descripción: OSC VCXO 19.2MHZ CMOS TTL SMD
En stock: 125
Fabricante: EPSON
Descripción: OSC VCXO 19.44MHZ CMOS TTL SMD
En stock: 1000
Fabricante: EPSON
Descripción: OSC VCXO 12.288MHZ CMOS SMD
En stock: 0