
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero de parte | HCS2-01 |
|---|---|
| Estado de la pieza | Active |
| Tipo | Clip, Wire Saddle |
| Tipo de atributos | Hinged, Top Lock Retaining Bar |
| Tamaño de apertura | 0.118" ~ 0.629" (3.00mm ~ 15.98mm) |
| Tipo de montaje | Arrowhead, Winged |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Natural |
| Longitud | 1.220" (30.99mm) |
| Anchura | - |
| Altura | 1.129" (28.68mm) |
| Tamaño del agujero del panel | 0.236" ~ 0.267" (5.99mm ~ 6.78mm) |
| Espesor del material | - |
| Clasificación de inflamabilidad del material | UL94 V-2 |
| Adhesivo | - |
| Caracteristicas | - |
Fabricante: Microchip Technology
Descripción: IC ENCODER FIXED CODE 8-DIP
En stock: 0
Fabricante: Microchip Technology
Descripción: IC ENCODER FIXED CODE 8-SOIC
En stock: 0
Fabricante: Microchip Technology
Descripción: IC ENCODER FIXED CODE 8-SOIC
En stock: 0
Fabricante: Stackpole Electronics Inc.
Descripción: RES SMD 0.001 OHM 1% 2W 1206
En stock: 0
Fabricante: Stackpole Electronics Inc.
Descripción: RES SMD 0.0003 OHM 1% 2W 1206
En stock: 0