
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero de parte | FCLCS |
|---|---|
| Estado de la pieza | Active |
| Tipo | Clip, Flat |
| Tipo de atributos | Locking |
| Tamaño de apertura | 1.500" (38.10mm) |
| Tipo de montaje | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Natural |
| Longitud | 2.000" (50.80mm) |
| Anchura | 0.250" (6.35mm) |
| Altura | - |
| Tamaño del agujero del panel | - |
| Espesor del material | - |
| Clasificación de inflamabilidad del material | UL94 V-2 |
| Adhesivo | - |
| Caracteristicas | - |
Fabricante: EPSON
Descripción: CRYSTAL 32.7680 KHZ 12.5PF SMD
En stock: 0
Fabricante: EPSON
Descripción: CRYSTAL 32.7680 KHZ 9.0PF SMD
En stock: 0
Fabricante: EPSON
Descripción: CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD
En stock: 0
Fabricante: EPSON
Descripción: CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD
En stock: 0
Fabricante: EPSON
Descripción: CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD
En stock: 0
Fabricante: EPSON
Descripción: CRYSTAL 32.7680 KHZ 12.5PF SMD
En stock: 10000
Fabricante: EPSON
Descripción: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
En stock: 0