
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero de parte | CTLS1450B |
|---|---|
| Estado de la pieza | Active |
| Tipo de cable / conexión de cables | Ladder |
| Diámetro del paquete | 5.71" (145.00mm) |
| Longitud | 1.476' (450.00mm) |
| Anchura | 0.472" (12.00mm) |
| Tipo de montaje | Free Hanging (In-Line) |
| Resistencia a la tracción | 450 lbs (204.12 kg) |
| Caracteristicas | - |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Color | Silver |
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: IN LINE JCT
En stock: 0
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: JUNCTION ASSY
En stock: 0
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: JUNCTION ASSY
En stock: 0
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: JUNCTION ASSY
En stock: 0