
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero de parte | CTDL007A |
|---|---|
| Estado de la pieza | Active |
| Tipo de cable / conexión de cables | Standard, Double Locking |
| Diámetro del paquete | 5.91" (150.00mm) |
| Longitud | 1.673' (510.00mm) |
| Anchura | 0.354" (9.00mm) |
| Tipo de montaje | Free Hanging (In-Line) |
| Resistencia a la tracción | 120 lbs (54.43 kg) |
| Caracteristicas | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Black |
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: JUNCTION ASSY
En stock: 0
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: JUNCTION ASSY
En stock: 0
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: JUNCTION ASSY
En stock: 0
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: MODULE ASSY
En stock: 0
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: MODULE ASSY
En stock: 0
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: MODULE ASSY
En stock: 0
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: MODULE ASSY
En stock: 0
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: MODULE ASSY
En stock: 0
Fabricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descripción: MODULE ASSY
En stock: 0