
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero de parte | 005280000005 |
|---|---|
| Estado de la pieza | Active |
| Tipo | Round Spacer |
| Roscado / sin rosca | Unthreaded |
| Género | Female, Female |
| Tornillo, tamaño de rosca | #4 |
| Diámetro - Interior | 0.122" (3.10mm) |
| Diámetro - Fuera | 0.197" (5.00mm) |
| Entre la altura de la tabla | 0.197" (5.00mm) |
| Longitud total | 0.197" (5.00mm) |
| Caracteristicas | - |
| Material | Acetal |
| Enchapado | - |
| Color | Natural |
Fabricante: Essentra Components
Descripción: ROUND SPACER #2 ACETAL 2MM
En stock: 0
Fabricante: Essentra Components
Descripción: ROUND SPACER #2 ACETAL 2MM
En stock: 0
Fabricante: Essentra Components
Descripción: ROUND SPACER #2 ACETAL 3MM
En stock: 0
Fabricante: Essentra Components
Descripción: ROUND SPACER #2 ACETAL 3MM
En stock: 0
Fabricante: Essentra Components
Descripción: ROUND SPACER #2 ACETAL 5MM
En stock: 0
Fabricante: Essentra Components
Descripción: ROUND SPACER #2 ACETAL 5MM
En stock: 0
Fabricante: Essentra Components
Descripción: ROUND SPACER #2 ACETAL 7.5MM
En stock: 0
Fabricante: Essentra Components
Descripción: ROUND SPACER #2 ACETAL 7.5MM
En stock: 0
Fabricante: Essentra Components
Descripción: ROUND SPACER #2 ACETAL 10MM
En stock: 0
Fabricante: Essentra Components
Descripción: ROUND SPACER #2 ACETAL 10MM
En stock: 0