
sl power electronics designs, manufactures and markets internal and external power supplies for medical, communications, computer peripheral and industrial electronic oems. the company is a global leader in the development of ac/dc and dc/dc standard, modified and custom power supplies.
| Artikelnummer | PW170KB1503B01 |
|---|---|
| Teilstatus | Obsolete |
| Region genutzt | North America |
| Bilden | Wall Mount |
| Eingabetyp | Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) |
| Spannung - Eingang | 100 ~ 240 VAC |
| Spannung - Ausgang | 15V |
| Strom - Ausgang (Max) | 1A |
| Leistung (Watt) | 15W |
| Keine Last Stromverbrauch | 500mW (Max) |
| Polarisation | Positive Center |
| Anwendungen | ITE (Commercial) |
| Effizienz | Level IV |
| Betriebstemperatur | 0°C ~ 40°C |
| Ausgangsanschluss | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Größe / Dimension | 3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm) |
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 10W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 10W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 6V 10W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 14W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Auf Lager: 289
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 15W
Auf Lager: 0