
sl power electronics designs, manufactures and markets internal and external power supplies for medical, communications, computer peripheral and industrial electronic oems. the company is a global leader in the development of ac/dc and dc/dc standard, modified and custom power supplies.
| Artikelnummer | ME40A1202C01 |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Region genutzt | North America |
| Bilden | Wall Mount |
| Eingabetyp | Cord (Sold Separately) |
| Spannung - Eingang | 90 ~ 264 VAC |
| Spannung - Ausgang | 12V |
| Strom - Ausgang (Max) | 3.4A |
| Leistung (Watt) | 41W |
| Keine Last Stromverbrauch | 100mW (Max) |
| Polarisation | Positive Center |
| Anwendungen | Medical |
| Effizienz | Level VI |
| Betriebstemperatur | -20°C ~ 50°C |
| Ausgangsanschluss | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Größe / Dimension | 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm) |
Hersteller: Sunon Fans
Beschreibung: FAN AXIAL 40X10MM VAPO 5VDC WIRE
Auf Lager: 10177
Hersteller: Sunon Fans
Beschreibung: FAN AXIAL 40X10MM VAPO 5VDC WIRE
Auf Lager: 87
Hersteller: Sunon Fans
Beschreibung: FAN AXIAL 40X10MM VAPO 5VDC WIRE
Auf Lager: 446
Hersteller: Sunon Fans
Beschreibung: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Auf Lager: 4795
Hersteller: Sunon Fans
Beschreibung: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Auf Lager: 11
Hersteller: Sunon Fans
Beschreibung: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Auf Lager: 8864
Hersteller: Sunon Fans
Beschreibung: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Auf Lager: 8451
Hersteller: Sunon Fans
Beschreibung: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Auf Lager: 0
Hersteller: Sunon Fans
Beschreibung: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER
Auf Lager: 0