
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Artikelnummer | RWM050A |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Art | Flat, Retaining |
| Gewinde / Schraube / Lochgröße | M2 |
| Durchmesser - Innen | 0.106" (2.69mm) |
| Durchmesser - Außerhalb | 0.197" (5.00mm) |
| Dicke | 0.059" (1.50mm) |
| Überzug | - |
| Material | Nylon |
Hersteller: Vishay Sfernice
Beschreibung: RES WIREWOUND 100 OHM 3W
Auf Lager: 0
Hersteller: Vishay Sfernice
Beschreibung: RES WIREWOUND 1.0K OHM 3W
Auf Lager: 1000
Hersteller: Vishay Sfernice
Beschreibung: RES WIREWOUND 10K OHM 3W
Auf Lager: 2000
Hersteller: Vishay Sfernice
Beschreibung: RES WIREWOUND 10 OHM 3W
Auf Lager: 1000
Hersteller: Vishay Sfernice
Beschreibung: RES WIREWOUND 120 OHM 3W
Auf Lager: 1000
Hersteller: Vishay Sfernice
Beschreibung: RES WIREWOUND 1.2K OHM 3W
Auf Lager: 2000
Hersteller: Vishay Sfernice
Beschreibung: RES WIREWOUND 150 OHM 3W
Auf Lager: 0
Hersteller: Vishay Sfernice
Beschreibung: RES WIREWOUND 1.5K OHM 3W
Auf Lager: 2000
Hersteller: Vishay Sfernice
Beschreibung: RES WIREWOUND 15 OHM 3W
Auf Lager: 0
Hersteller: Vishay Sfernice
Beschreibung: RES WIREWOUND 180 OHM 3W
Auf Lager: 1000