
crydom, global expert in solid state switching technology, combines technology and innovation to provide customers a wide range of standard solid state relays and solid state contactors, and specializes in custom designed solid state switching solutions for any load control application. crydom is a brand of cst.
| Artikelnummer | EFF15F |
|---|---|
| Teilstatus | Obsolete |
| Dioden-Typ | Single Phase |
| Technologie | Standard |
| Spannung - Spitzenrücklauf (Max) | 1200V |
| Strom - Durchschnittlich gleichgerichtet (Io) | 100A |
| Spannung - Vorwärts (Vf) (Max) @ If | 1.4V @ 100A |
| Strom - Rückwärtsleckage @ Vr | - |
| Betriebstemperatur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Befestigungsart | Chassis Mount |
| Paket / Fall | Module |
| Lieferantengerätepaket | Module |
Hersteller: Knowles
Beschreibung: SPEAKER 1.275 KOHM SIDE PORT
Auf Lager: 0
Hersteller: Knowles
Beschreibung: SPEAKER 1.275 KOHM SIDE PORT
Auf Lager: 0
Hersteller: Knowles
Beschreibung: SPEAKER 327OHM SIDE PORT 125DB
Auf Lager: 28
Hersteller: Knowles
Beschreibung: SPEAKER 641OHM SIDE PORT 126DB
Auf Lager: 0
Hersteller: Knowles
Beschreibung: SPEAKER 641OHM SIDE PORT 126.5DB
Auf Lager: 0
Hersteller: Knowles
Beschreibung: SPEAKER 160OHM SIDE PORT 126DB
Auf Lager: 21