
cr magnetics is a leading supplier of electrical instrumentation products including current, voltage, power, frequency, sensors and components. our products are recognized worldwide and are used in all industries, including automation, utilities, oem products and industrial controls.
| Artikelnummer | CR45-R |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Frequenzbereich | 50Hz ~ 1kHz |
| Art | Non-Invasive (Solid Core) |
| Aktuelle Bewertung | - |
| Induktivität | - |
| E.T. | - |
| Turns Ratio - Primär: Sekundär | - |
| Aktuelles Verhältnis | - |
| Gleichstromwiderstand (DCR) | - |
| Bewertungen | - |
| Befestigungsart | Panel Mount |
| Größe / Dimension | 0.949" L x 0.461" W (24.10mm x 11.70mm) |
| Höhe - Sitzend (Max) | 1.039" (26.40mm) |
| Terminierungsstil | - |
Hersteller: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Beschreibung: LABEL ID PRODUCT
Auf Lager: 0
Hersteller: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Beschreibung: LABEL ID PRODUCT
Auf Lager: 0
Hersteller: Panasonic - BSG
Beschreibung: BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
Auf Lager: 0
Hersteller: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Beschreibung: LABEL ID PRODUCT
Auf Lager: 0
Hersteller: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Beschreibung: LABEL ID PRODUCT
Auf Lager: 0
Hersteller: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Beschreibung: LABEL ID PRODUCT
Auf Lager: 0