
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Artikelnummer | SMP4-BC |
|---|---|
| Teilstatus | Obsolete |
| Farbe | Green, Red |
| Aufbau | Independent |
| Linsenfarbe | Colorless |
| Objektivtransparenz | Clear |
| Millicandela-Bewertung | 40mcd Green, 36mcd Red |
| Linsenart / Größe | Round with Flat Top, 2.40mm |
| Spannung - Vorwärts (Vf) (Typ) | 1.9V Green, 1.85V Red |
| Aktueller Test | 20mA Green, 20mA Red |
| Blickwinkel | 120° |
| Befestigungsart | Surface Mount |
| Wellenlänge - Dominant | 570nm Green, 640nm Red |
| Wellenlänge - Spitze | - |
| Eigenschaften | - |
| Paket / Fall | 4-PLCC |
| Lieferantengerätepaket | 4-PLCC |
| Größe / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Höhe (Max) | 1.85mm |
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Beschreibung: LCD TFT DISPLAY SVGA 8.4"
Auf Lager: 0
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Beschreibung: LCD TFT DISPLAY SVGA 10.4"
Auf Lager: 0
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Beschreibung: LCD TFT DISPLAY LED BACKLIGHT
Auf Lager: 0
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Beschreibung: LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1"
Auf Lager: 0