
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Artikelnummer | SLM2805BWD-LS |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Farbe | Blue |
| Wellenlänge - Spitze | 430nm |
| Aufbau | Single |
| Strom | 70mA |
| Millicandela-Bewertung | 15mcd |
| Blickwinkel | 15° |
| Linsentyp | Diffused |
| Linsenart / Größe | Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 |
| Spannungswert | 4V |
| Befestigungsart | - |
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY 0.28" 5MM BLU WATER CLR
Auf Lager: 0
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY 0.28" 5MM BLU DIFF WHT
Auf Lager: 0
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY 0.28" 5MM RED DIFF WHT
Auf Lager: 0