
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Artikelnummer | R7BC |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Farbe | Green, Red |
| Aufbau | Bidirectional |
| Linsenfarbe | White |
| Objektivtransparenz | Diffused |
| Millicandela-Bewertung | 4mcd Green, 4mcd Red |
| Linsenart / Größe | Rectangle with Flat Top, 7.00mm x 2.40mm |
| Spannung - Vorwärts (Vf) (Typ) | 2.1V Green, 2V Red |
| Aktueller Test | 20mA Green, 20mA Red |
| Blickwinkel | 120° |
| Befestigungsart | Through Hole |
| Wellenlänge - Dominant | - |
| Wellenlänge - Spitze | 568nm Green, 625nm Red |
| Eigenschaften | - |
| Paket / Fall | Radial |
| Lieferantengerätepaket | Rectangular |
| Größe / Dimension | - |
| Höhe (Max) | 7.70mm |
Hersteller: Powerex Inc.
Beschreibung: DIODE GEN PURP 200V 300A DO200AA
Auf Lager: 0
Hersteller: Powerex Inc.
Beschreibung: DIODE GEN PURP 200V 450A DO200AA
Auf Lager: 0
Hersteller: Powerex Inc.
Beschreibung: DIODE GEN PURP 200V 550A DO200AA
Auf Lager: 0
Hersteller: Powerex Inc.
Beschreibung: DIODE GEN PURP 400V 300A DO200AA
Auf Lager: 0
Hersteller: Powerex Inc.
Beschreibung: DIODE GEN PURP 400V 450A DO200AA
Auf Lager: 0
Hersteller: Powerex Inc.
Beschreibung: DIODE GEN PURP 400V 550A DO200AA
Auf Lager: 0
Hersteller: Powerex Inc.
Beschreibung: DIODE GEN PURP 600V 300A DO200AA
Auf Lager: 0
Hersteller: Powerex Inc.
Beschreibung: DIODE GEN PURP 600V 450A DO200AA
Auf Lager: 0
Hersteller: Powerex Inc.
Beschreibung: DIODE GEN PURP 600V 550A DO200AA
Auf Lager: 0