
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Artikelnummer | R5BC |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Farbe | Green, Red |
| Aufbau | Bidirectional |
| Linsenfarbe | White |
| Objektivtransparenz | Diffused |
| Millicandela-Bewertung | 3mcd Green, 4mcd Red |
| Linsenart / Größe | Rectangle with Flat Top, 4.90mm x 1.90mm |
| Spannung - Vorwärts (Vf) (Typ) | 2.1V Green, 2V Red |
| Aktueller Test | 20mA Green, 20mA Red |
| Blickwinkel | 120° |
| Befestigungsart | Through Hole |
| Wellenlänge - Dominant | - |
| Wellenlänge - Spitze | 568nm Green, 625nm Red |
| Eigenschaften | - |
| Paket / Fall | Radial |
| Lieferantengerätepaket | - |
| Größe / Dimension | - |
| Höhe (Max) | 7.00mm |
Hersteller: Harwin Inc.
Beschreibung: HEX STANDOFF M5 BRASS 10MM
Auf Lager: 0
Hersteller: Harwin Inc.
Beschreibung: HEX STANDOFF M5 BRASS 11MM
Auf Lager: 0
Hersteller: Harwin Inc.
Beschreibung: HEX STANDOFF M5 BRASS 12MM
Auf Lager: 0
Hersteller: Harwin Inc.
Beschreibung: HEX STANDOFF M5 BRASS 13MM
Auf Lager: 0
Hersteller: Harwin Inc.
Beschreibung: HEX STANDOFF M5 BRASS 14MM
Auf Lager: 0
Hersteller: Harwin Inc.
Beschreibung: HEX STANDOFF M5 BRASS 15MM
Auf Lager: 0
Hersteller: Harwin Inc.
Beschreibung: HEX STANDOFF M5 BRASS 16MM
Auf Lager: 0