
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Artikelnummer | PMR4BWD |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Art | LED |
| Lampenfarbe | Blue |
| Linsenfarbe | - |
| Objektivtransparenz | Diffused |
| Bewertungen | Vf (Typ), If (Max) |
| Stromspannung | 4V |
| Strom | 70mA |
| Ausschnitt Form | Rectangular |
| Ausschnitt Abmessungen | 0.22" x 0.14" (5.59mm x 3.56mm) |
| Linsenart / Größe | Rectangle with Flat Top, 2.10mm x 4.00mm |
| Millicandela-Bewertung | 6mcd |
| Wellenlänge - Spitze | 430nm |
| Blickwinkel | 120° |
| Terminierungsstil | PC Pin |
| Schutz vor Eindringen | - |
| Eigenschaften | - |
Hersteller: Delta Electronics
Beschreibung: AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Auf Lager: 0
Hersteller: Delta Electronics
Beschreibung: AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Auf Lager: 0
Hersteller: Delta Electronics
Beschreibung: AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Auf Lager: 79
Hersteller: Delta Electronics
Beschreibung: AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Auf Lager: 127
Hersteller: Delta Electronics
Beschreibung: AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Auf Lager: 0
Hersteller: Delta Electronics
Beschreibung: AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Auf Lager: 0
Hersteller: Delta Electronics
Beschreibung: AC/DC CONVERTER 5V 320W
Auf Lager: 12
Hersteller: Delta Electronics
Beschreibung: AC/DC CONVERTER 5V 320W
Auf Lager: 0
Hersteller: Delta Electronics
Beschreibung: AC/DC CONVERTER 5V 320W
Auf Lager: 3