
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Artikelnummer | LTM7003BWD |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Farbe | Blue |
| Wellenlänge - Spitze | 430nm |
| Aufbau | Single |
| Strom | 20mA |
| Millicandela-Bewertung | 10mcd |
| Blickwinkel | 40° |
| Linsentyp | Diffused |
| Linsenart / Größe | Round with Domed Top, 3mm, T-1 |
| Spannungswert | 4V |
| Befestigungsart | - |
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY VERT 0.70" 3MM BLU DIFF
Auf Lager: 0
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY VERT 0.75" 3MM BLU DIFF
Auf Lager: 0
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY VERT 0.75" 3MM AMB DIFF
Auf Lager: 0
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY VERT 0.75" 3MM RED DIFF
Auf Lager: 0