
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Artikelnummer | H220CYGD-LP |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Farbe | Green (x 1), Yellow (x 1) |
| Wellenlänge - Spitze | 568nm, 590nm |
| Aufbau | 2 High |
| Strom | 30mA Green, 30mA Yellow |
| Millicandela-Bewertung | 25mcd Green, 20mcd Yellow |
| Blickwinkel | 40° |
| Linsentyp | Diffused |
| Linsenart / Größe | Round with Domed Top, 3mm, T-1 |
| Spannungswert | 2.1V Green, 2V Yellow |
| Befestigungsart | - |
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY RA 3MM 2LVL GRN DIFF
Auf Lager: 0
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY RA 3MM 2LVL GRN DIFF
Auf Lager: 0
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY RA 3MM 2LVL GN/HER DIFF
Auf Lager: 0
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY RA 3MM 2LVL RED DIFF
Auf Lager: 0
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY RA 3MM 2LVL RED/GN DIFF
Auf Lager: 0
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY RA 3MM 2LVL YLW DIFF
Auf Lager: 0
Hersteller: Bivar Inc.
Beschreibung: LED ASSY RA 3MM 2LVL YGN DIFF
Auf Lager: 0