| Part Number | 9774100151R |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Round Standoff |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Gender | - |
| Screw, Thread Size | M2.5x0.45 |
| Diameter - Inside | - |
| Diameter - Outside | 0.201" (5.10mm) |
| Between Board Height | 0.394" (10.00mm) |
| Length - Overall | 0.449" (11.40mm) |
| Features | Surface Mount |
| Material | Steel |
| Plating | Tin |
| Color | - |
Manufacturer: Belden Inc.
Description: CABLE 6PR IND SHLD 18AWG 100'
In Stock: 10
Manufacturer: Wurth Electronics Inc.
Description: ROUND STANDOFF M2.5 STEEL 1MM
In Stock: 0
Manufacturer: Wurth Electronics Inc.
Description: ROUND STANDOFF M2 STEEL 1MM
In Stock: 1500
Manufacturer: Wurth Electronics Inc.
Description: ROUND SPACER STEEL 1MM
In Stock: 1500
Manufacturer: Wurth Electronics Inc.
Description: ROUND SPACER 2.7MM STEEL 1MM
In Stock: 1500
Manufacturer: Wurth Electronics Inc.
Description: ROUND SPACER 3.3MM STEEL 1MM
In Stock: 1500
Manufacturer: Wurth Electronics Inc.
Description: ROUND STANDOFF M2.5 STEEL 1.5MM
In Stock: 1200
Manufacturer: Wurth Electronics Inc.
Description: ROUND STANDOFF M2 STEEL 1.5MM
In Stock: 13200
Manufacturer: Wurth Electronics Inc.
Description: ROUND SPACER STEEL 1.5MM
In Stock: 1200
Manufacturer: Wurth Electronics Inc.
Description: ROUND SPACER 2.7MM STEEL 1.5MM
In Stock: 1200