| Part Number | 78438334010 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Molded |
| Material - Core | Iron Alloy |
| Inductance | 1µH |
| Tolerance | ±30% |
| Current Rating | 2.75A |
| Current - Saturation | 6.6A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 50.5 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequency - Self Resonant | 80MHz |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Frequency - Test | 100kHz |
| Features | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package | 3012 |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
Manufacturer: Alpha Wire
Description: 24AWG 25C 300V UNSHIELDED MPPE
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: 24AWG 25C 300V UNSHIELDED MPPE
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: 22AWG 25C 300V UNSHIELDED MPPE
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: 22AWG 25C 300V UNSHIELDED MPPE
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: 20AWG 25C 300V UNSHIELDED MPPE
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: 20AWG 25C 300V UNSHIELDED MPPE
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: 24AWG 25P 300V UNSHIELDED MPPE
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: 24AWG 25P 300V UNSHIELDED MPPE
In Stock: 0