| Part Number | 760871333 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | - |
| Applications | - |
| Intended Chipset | - |
| Chipset Manufacturer | - |
| Voltage - Primary | - |
| Voltage - Auxillary | - |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Inductance @ Frequency | 250µH @ 50kHz |
| Frequency | 130kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | - |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Footprint | 1.157" L x 1.870" W (29.40mm x 47.50mm) |
| Style | - |
Manufacturer: CNC Tech
Description: CABLE SERIAL ATA 7 POS .15M
In Stock: 934
Manufacturer: CNC Tech
Description: CABLE SERIAL ATA 7 POS .3M
In Stock: 0
Manufacturer: CNC Tech
Description: CABLE SERIAL ATA 7 POS .5M
In Stock: 300
Manufacturer: CNC Tech
Description: CABLE SERIAL ATA 7 POS .75M
In Stock: 0
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL ATA 7PIN SATA 4PIN PWR .5M
In Stock: 438
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL ATA 7PIN SATA 4PIN PWR .75M
In Stock: 507
Manufacturer: Alpha Wire
Description: CABLE MOD COIL 3COND BLACK 10'
In Stock: 0
Manufacturer: Alpha Wire
Description: CABLE MOD COIL 3COND BLACK 20'
In Stock: 0