| Part Number | 74275243 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Filter Type | - |
| Number of Lines | 1 |
| Impedance @ Frequency | 961 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max) | 3A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | - |
| Ratings | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Package / Case | Radial |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Size / Dimension | 0.236" Dia (6.00mm) |
| Features | - |
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 1M 30AWG
In Stock: 0
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 1.5M 30AWG
In Stock: 240
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 2M 30AWG
In Stock: 132
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 3M 30AWG
In Stock: 55
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 5M 30AWG
In Stock: 7
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 1M 30AWG
In Stock: 118
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 1.5M 30AWG
In Stock: 0
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 2M 30AWG
In Stock: 212
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 3M 30AWG
In Stock: 128