| Part Number | 7427223 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Flat |
| Design | Solid |
| Impedance @ Frequency | 48 Ohm @ 100MHz |
| Material | 3W800 |
| Inner Dimension | 1.181" W x 0.039" H (30.00mm x 1.00mm) |
| Outer Dimension | 1.377" W x 0.314" H (35.00mm x 8.00mm) |
| Ratings | - |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Length | 0.315" (8.00mm) |
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 1M 30AWG
In Stock: 0
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 1.5M 30AWG
In Stock: 240
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 2M 30AWG
In Stock: 132
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 3M 30AWG
In Stock: 55
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI A-C M-M CON 5M 30AWG
In Stock: 7
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 1M 30AWG
In Stock: 118
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 1.5M 30AWG
In Stock: 0
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 2M 30AWG
In Stock: 212
Manufacturer: CNC Tech
Description: CBL HDMI C-C M-M CON 3M 30AWG
In Stock: 128